Natal Metafor Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Astroloji Danışmanlık hizmetleri neden gerekli olabilir, nasıl faydalanabilirsiniz?

Astroloji ile biraz ilginiz varsa sizde gazete köşelerinde, İnternet sitelerinde, Blog yazılarında gezinip kendi burcunuzu gördüğünüz yerlerde yorumları okuyup kendinizle ilgili değerlendirmelere bakarsınız. Genelde “bu burç yorumları tam da beni anlatıyor” düşüncesi belki de akıllarda en az beliren düşünce olarak ortaya çıkar.

Akıllarda beliren diğer düşünceler ise şunlar da olabilir;

  • Tamam yorumların bir kısmı doğru olabilir ama nasıl oluyor da insanları 12 guruba ayırabiliyorlar ?
  • Benimle aynı burçta olan arkadaşlarımla aynı şeyleri mi yaşayacağım ?
  • Neden bu yorumlar kısmen tutuyor ve daha detaylı yazılmıyor ?
  • Bazen burç yorumlamaları alakasız olabiliyor ? Ben kendimi bulamıyorum.

Bana göre bu düşünceler çok normal. Çünkü burç yorumları yapılırken genelde Güneş burcunuz referans alınıyor ve çok genel bir yaklaşımla 12 burca ayrılıyor.

Kendi sisteminin merkezini oluşturan Güneş, natal harita yorumu ve ön görümler yapılırken kullanılan en önemli araçlardan bir tanesi durumunda. Fakat, elbette tek başına Güneş, sizin yorumlarda okuduğunuz burç değerlendirmeleri ve öngörülerde oldukça eksik kalabiliyor.

Bu sebeple Güneş burcuna göre okuduğunuz günlük-haftalık veya aylık burç yorumları size yetersiz gelebilir. Özetle haftalık ve aylık burç yorumlarıyla kendi farkındalığınızı tam anlamıyla sağlayamazsınız. Astroloji’nin tamamen size özel, siz odaklı bilgilerini edinebilmeniz için bireysel astroloji danışmanlık hizmeti almalısınız.

Bireysel danışmanlıkta anlatım tamamen farklı ve siz odaklıdır. Doğum bilgileriniz ve natal haritanız ile size aktarabileceğimiz bilgilere oldukça şaşırabilirsiniz.

“Natal Metafor danışmanlıkta sizi size detayları ile anlatıyor”

Kendiniz hakkında genel bilgiler, fiziksel özellikleriniz, güçlü ve gölge yönleriniz, bilmediğiniz veya farkında olmadığınız yetenekleriniz, kendinize bile itiraf etmekte zorlandığınız davranışlarınız ve sebepleri ile birlikte daha fazlasını Natal Metafor bireysel astroloji danışmanlık hizmetleri ile elde edebilirsiniz.

Bireysel astroloji danışmanlık hizmeti nasıl yapılıyor ? 

Tam bir kişisel analiz, tutarlı ve doğru bir öngörüm yapabilmek için haritanın bütün elemanlarına ihtiyacımız var.

Natal haritanızı dünya merkezli bakış açısına göre çıkardığımız için doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri (koordinatları) bilgileri oldukça önemli.

Doğru bilgilere göre çıkartılmış astroloji haritasında; Yükselen burç, haritanın aksları, ev girişleri belli olacaktır ve diğer gezegenlerin ve noktaların hangi evlerde olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz.

Natal haritanızın doğru çalışıp çalışmadığını teyit etmek için rektifikasyon işlemini yapmamız gerekir. Doğum zamanını doğrulama hizmetimi Rektifikasyon sayfamda bulabilirsiniz.

Doğum saatini doğrulayıp, doğru bir haritaya sahip olduğumuzu teyit ettikten sonra Natal harita analizi ve yorumlamasını yapıyorum. Detaylarını Natal Harita Yorumu sayfamda bulabilirsiniz.

Son olarak yıllık öngörümde bulunuyorum. Öngörüm detaylarını da Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm sayfamda bulabilirsiniz.

Görüşmelerimiz 2 saat sürüyor ve ortak karar vereceğimiz sessiz bir yerde gerçekleşiyor.

Görüşme ses kaydını alabiliyorsunuz.

Size künye kağıdı, doğrulanmış Natal haritanız ve ön görüm haritalarınızı veriyorum.

Ücret ve diğer detaylar için ise lütfen iletişime geçiniz.