Natal Metafor Astroloji Rehberi Danışmanlık Hizmetleri

Astroloji Danışmanlık hizmetleri neden gerekli olabilir, nasıl faydalanabilirsiniz?

Astroloji ile biraz ilginiz varsa eğer; internet sitelerinde, blog yazılarında veya gazete-dergi köşe yazılarında gezinirken kendi burcunuzu gördüğünüz yerlerde mutlaka yorumları okuyup kendinizle ilgili değerlendirmelere bakarsınız. Ancak bu yorumların sizinle tamamen uyuşması oldukça zordur, genelde anlamda “bu burç yorumları tam da beni anlatıyor” düşüncesi belki de akıllarda en az beliren düşünce olarak ortaya çıkabilir.

Akıllarda beliren diğer düşünceler ise şunlar olabilir;

  • Tamam yorumların bir kısmı doğru olabilir ama nasıl oluyor da insanları 12 guruba ayırabiliyorlar ?
  • Benimle aynı burçta olan arkadaşlarımla aynı şeyleri mi yaşayacağım?
  • Neden bu yorumlar kısmen tutuyor veya daha detaylı yazılmıyor ?
  • Bazen burç yorumlamaları alakasız olabiliyor ? Ben kendimi bu yorumlarda bulamıyorum, çok saçma geliyor.

Bana göre bu düşünceler oldukça normal. Çünkü, burç yorumları yapılırken genel anlamda Güneş burcunuz referans alınıyor ve çok genel bir yaklaşımla yorumlar 12 burca ayrılıyor.

Kendi sisteminin merkezini oluşturan Güneş, natal harita yorumu ve öngörüler yapılırken kullanılan en önemli araçlardan bir tanesi durumunda bulunuyor. Fakat, elbette tek başına Güneş ele alındığında, bu durum sizin yorumlarda okuduğunuz burç değerlendirmeleri ve öngörülerde oldukça eksik kalabiliyor.

Bu sebeple Güneş burcuna göre okuduğunuz günlük-haftalık veya aylık burç yorumları size yetersiz gelebilir. Özetle haftalık ve aylık burç yorumlarıyla kendi farkındalığınızı tam anlamıyla sağlayamazsınız. Astroloji’nin tamamen size özel olması, siz odaklı bilgilerini edinebilmeniz için bireysel astroloji danışmanlık hizmeti almalısınız.

Bireysel astroloji danışmanlığında anlatım tamamen farklı, genişletilmiş ve siz odaklıdır. Doğum bilgileriniz ve natal (doğum) harita okuma danışmanlığı ile size aktarabileceğimiz bilgilere oldukça şaşırabilirsiniz.

“Natal Metafor Astroloji Rehberi verdiği danışmanlıklarda sizi size detayları ile anlatıyor”

Kendiniz hakkında genel bilgiler, fiziksel özellikleriniz, güçlü ve gölge yönleriniz, bilmediğiniz veya farkında olmadığınız yetenekleriniz, kendinize bile itiraf etmekte zorlandığınız davranışlarınız ve sebepleri ile birlikte daha fazlasını Natal Metafor Astroloji Rehberi bireysel astroloji danışmanlık hizmetleri ile elde edebilirsiniz.

Bireysel astroloji danışmanlık hizmeti nasıl yapılıyor ? 

Tam bir kişisel analiz, tutarlı ve doğru bir öngörüm yapabilmek için haritanın bütün elemanlarına ihtiyacımız var.

Natal haritanızı dünya merkezli bakış açısına göre çıkardığımız için doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri (koordinatları) bilgileri oldukça önemli oluyor.

Doğru bilgilere göre çıkartılmış astroloji haritasında; Yükselen burç, haritanın aksları, ev girişleri belli olacaktır ve diğer gezegenlerin ve noktaların hangi evlerde olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz.

Natal haritanızın bilgilerini doğrulamak veya haritanın doğru çalışıp çalışmadığını teyit edebilmek için rektifikasyon işlemini yapmamız gerekiyor. Doğum zamanını doğrulama hizmetini ve nasıl yapıldığını Rektifikasyon sayfamda bulabilirsiniz.

Doğum saatini doğrulayıp, doğru bir haritaya sahip olduğumuzu teyit ettikten sonra Natal harita analizi ve yorumlamasını yapıyorum. Detaylarını Natal Harita Yorumu sayfamda bulabilirsiniz.

Son olarak yıllık öngörümde bulunuyorum. Öngörüm detaylarını da Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm sayfamda bulabilirsiniz.

Görüşmelerimiz Natal Harita yorumu (1,5 saat) ve Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm (1,5 saat) olmak üzere yaklaşık 3  saat sürüyor ve ortak karar vereceğimiz sessiz bir yerde görüşmelerimiz gerçekleşiyor.

Görüşme sonrasında kaydettiğim ses kaydını alabiliyorsunuz.

Size künye kağıdı, doğrulanmış natal haritanız ve ön görüm haritalarınızı birlikte veriyorum.

Ücret ve diğer detaylar için ise lütfen iletişime geçiniz.