Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm Üzerine Danışmanlık

Astroloji’de gelecek potansiyeller ve öngörüm oldukça derin ve kişilere göre bir o kadar da karmaşık bir konudur. Danışmanlık verirken gelecek hakkında belirteceğim konuları iyi değerlendirip, ön görümlerimi natal harita potansiyelleri dahilinde ve etik ilkeler çerçevesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum.

 

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm | Natal Metafor Danışmanlık

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm

Astroloji’de geleceği natal haritanın vaad ettiği “natal promise” çerçevesinde değerlendirmek oldukça önemlidir. Fakat bu tanımlamadan hiç bir zaman tamamen kaderci bir anlayış içinde olduğumuz düşünülmemelidir.

Bir astrolog olarak kişisel görüşüm gelecek potansiyeller ve öngörüm konusunda insanın ya da ruhun özgür iradesiyle seçimler yapabildiği yönündedir.

Astroloji’de bahsedilen gelecek tahmini mevsimlerin değişmesi ya da aynı yağmurun yağmasını tahmin etmek gibi düşünülebilir. Bunu güçlü işaretleri ve tekrarlayan temaları görerek ifade edebiliriz. Ama nihayetinde tahmindir, gerçekleşmeyebilir. Ya da öngörüldüğünden daha farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu sebeple astrolog olarak olabilecek olayları ve temaları olasılıkları ile birlikte aktarmak önemlidir. Bazen çok olaylar farklı da çalışabilir. Belki de Yaratıcı’nın kendine göre başka planları vardır ve gerçekleşen olayların arka planını tam kavrayamayabiliriz.

Sonuçta sınırlı ve kusurlu insan doğası göz önünde bulundurulduğunda astrologların da hata yapabileceği mümkün görülmelidir. Yani astrologların her şeyi tam ve %100 doğru olarak ön görebildiklerini söylemek tam da doğru olmayabilir.

Peki Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirsiniz ?

Bilgi günümüzde güç demektir. Örneğin dışarı çıkmadan önce edindiğiniz hava tahmini sonucu tamamen ıslanmaktan veya üst başınızın dolayısıyla gününüzün berbat olmasından kurtulabilirsiniz. Diğer habersiz insanlara göre önlem almış bir şekilde hazırlıklı ve donanımlı bir biçimde yola çıktığınızda kendize daha çok güvenir ve gelecek beklentilerinizde emin adımlarla daha odaklı haraket edebilirsiniz.

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm yöntemleri ile hayatınızdaki mevsim geçişlerini, değişimleri ve önemli dönemeçleri tarihleri ile beraber öğrenebilirsiniz. Gelecekteki çevresel koşullarınız, ilgi alanlarınız, kapasiteniz, duygusal değişimleriniz, zihinsel düzeydeki beklentilerinizi ön görüp bu konularda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilirim.

Belki de en basit manası ile hayatta karşılaşacağınız önemli kariyer değişiklikleri, aşk ilişkileriniz, önemli ortaklıklar ve bir çok konuda doğru zamanlama ile birlikte daha kişisel “aşk var mı aşk ?” sorunuza birlikte yanıt bulabiliriz.

Gelecek hakkında aklınıza gelebilecek bir çok sorunun yanıtını öğrenmek ve danışmanlık hizmetlerimden yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.