Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm Üzerine Danışmanlık

Astroloji’de gelecek potansiyeller ve öngörüm oldukça derin ve kişilere göre bir o kadar da karmaşık bir konudur. Danışmanlık verirken gelecek hakkında belirteceğim konuları iyi değerlendirip, ön görümlerimi natal harita potansiyelleri dahilinde ve etik ilkeler çerçevesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum.

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm | Natal Metafor Danışmanlık

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm

Astroloji’de geleceği natal haritanın vaad ettikleri “natal promise”  çerçevesinde değerlendirmek oldukça önemlidir. Fakat bu tanımlamadan hiç bir zaman tamamen kaderci bir anlayış içinde olduğum düşünülmemelidir.

Bir astrolog olarak kişisel görüşüm gelecek potansiyeller ve öngörüm konusunda insanın ya da ruhunun özgür iradesiyle seçimler yapabildiği yönündedir.

Astroloji’de bahsedilen gelecek tahmini mevsimlerin değişmesi ya da yağmurun yağmasını tahmin etmek gibi düşünülebilir. Bunu güçlü işaretleri ve tekrarlayan temaları görerek ifade edebiliriz. Ama nihayetinde güçlü bir şekilde tahminler yapsak da bu tahminler bazen gerçekleşmeyebilir. Bazen de öngörüldüğünden az-farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu sebeple profesyonel bir astrolog olarak olabilecek olayları ve temaları olasılıkları ile birlikte aktarmak benim için önemlidir.

Daha tutarlı öngörüler yapabilmek için danışanımla bire-bir görüşmeleri her zaman tercih etmekteyim. Eğer mümkün değilse online bağlantı veya telefon (skype, whatsapp) bağlantısı ile de danışmanlık verebilmekteyim. Ancak, inter-aktif görüşmenin olmadığı sadece yazıya dayalı bir danışmanlık vermeyi çok verimli bulmuyorum. Böylece bire bir mevcut potansiyelleri birlikte değerlendirebiliriz ve gerçekleşen olayların arka planını birlikte kavramaya çalışırız.

Sonuçta sınırlı ve kusurlu insan doğası göz önünde bulundurulduğunda astrologların hata yapabileceği mümkün görülmelidir. Yani astrologların her şeyi tam ve %100 doğru olarak ön görebildiklerini söylemek çok gerçekçi değildir. Ancak gök yüzündeki işaretleri okuyarak oldukça güçlü tahminler yapılabilmektedir.

Peki Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirsiniz ?

Bilgi günümüzde güç demektir. Örneğin dışarı çıkmadan önce edindiğiniz hava tahmini sonucu; sizi tamamen ıslanmaktan veya üst başınızın dolayısıyla gününüzün berbat olmasından kurtulabilir. Diğer habersiz insanlara göre önlem almış bir şekilde hazırlıklı ve donanımlı bir biçimde yola çıktığınızda kendinize daha çok güvenir ve gelecek beklentilerinize emin adımlarla daha odaklı hareket edebilirsiniz.

Gelecek Potansiyeller ve Öngörüm yöntemleri ile hayatınızdaki mevsim geçişlerini, değişimleri ve önemli dönemeçleri tarihleri ile beraber öğrenebilirsiniz. Gelecekteki çevresel koşullarınız, ilgi alanlarınız, kapasiteniz, duygusal değişimleriniz, zihinsel düzeydeki beklentilerinizi ön görüp bu konularda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilirim.

Belki de en basit manası ile hayatta karşılaşacağınız önemli kariyer değişiklikleri, aşk ilişkileriniz, önemli ortaklıklar ve bir çok konuda doğru zamanlama ile birlikte daha kişisel olarak; “aşk var mı aşk ?” sorunuza birlikte yanıt bulabiliriz.

Gelecek hakkında aklınıza gelebilecek bir çok sorunun yanıtını öğrenmek ve danışmanlık hizmetlerimden yararlanmak için benimle iletişim‘e geçebilirsiniz.